Sporty wodne

Jeśli jestes odważny oraz jesteś miłośnikiem sportów wodnych polecam skorzystanie z oferty miejsc dających takie możliwości, znajdujących się na plaży!

W Słonecznym Brzegu na plaży dostępne są następujące atrakcje:

Crazy Ufo - to nowy rodzaj przeciągania za pomocą motorówki po wodzie dużego pontonu, przypominającego duże okrągłe łóżko, maksymalnie dla 5-ciu osób. Jedna z najpopularniej wybieranych atrakcji na plaży, zapewniająca zarówno relaksujący spacer dla rodzin z dziećmi i ekstrymalną jazdę i skoki na falach dla tych, którzy potrzebują więcej adrenaliny - wystarczy poinformować o pożądanej prędkości prowadzącego.

Crazy Falcon - jest nazywany mniejszym bratem Crazy Ufo, ponieważ wodna kanapa jest mniejsza i mieści maksymalnie 3 osoby. Dla osób potrzebujących dużej dawki adrenaliny Crazy Falcon jest szczególnie polecany - możesz poczuć dziką prędkość na falach :) Prędkość jest dostosowywana po wcześniejszym ustaleniu. 

Fly Fish - to w przetłumaczeniu latająca ryba i w istocie na pontonie prawie przez cały czas unosisz się ponad falami na wysokości 4-6 m, ale na 100% będziesz mokry od stóp do głów. Ponton jest przeznaczony dla maks 1-2 szalonych pasażerów i holowany łódką lub jet-em dostarcza pożądaną dawkę adrenaliny.

Banana Boat - banan dobrze znany i popularny również nad polskim morzem. Ponton dla maks 8 osób - idealne miejsce dla grona przyjaciół. Ciągnięty jest przez łódkę lub jet. Podczas kursu morze Was zmoczy na pewno! 

Parasailing - wspaniałe doświadczenie dla osób w każdej grupie wiekowej. To ekstrymalny lot ze spadochronem ciągniętym przez łódkę, gdzie przy opiece profesjonalistów nie potrzebujesz specjalnego przygotowania do lotu. Wzniesiesz się nawet na 100 metrów nad wodą.

Jet Safari - to unikalne doświadczenie, możesz wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi - liczba osób nie jest ograniczona. Grupę jet-ów prowadzi instruktor. Szalona i szybka przejażdżka za zatokę Słonecznego Brzegu, gdzie z perspektywy morza zobaczysz cały brzeg od Nesebaru po Sweti Włas. Jet Safari umożliwia swoim klientom odwiedzenie zabytków regionu z bardziej interesującej strony :)

Rent a jetski - wypożyczenie skuterów wodnych. Masz ukończone 18 lat - nie potrzebujesz licencji, zezwoleń lub świadectw - możesz jeździć sam. Zostaniesz tylko specjalnie przeszkolony przez instruktora pod kątem korzystania ze skutera. Osoby poniżej 18 lat mogą jeździć z pełnoletnim towarzyszem. Dostępne skutery pomieszczą nawet do 3 osób na jednym. Świetna zabawa - polecamy!

Speed Boat - szybka łódka motorowa dla maks 12 osób, ekstrymalna przygoda tylko na plaży w Słonecznym Brzegu. Łódka wyjątkowo opływowa, posiada mocny silnik i ergonomiczne sportowe siedzenia, oferuje wrażenia niczym w Disneylandzie. Wstrzymasz oddech na samym początku czując prędkość pojazdu i fale z każdej strony.

Sting Ray - ponton tu także jest holowany przez łódź motorową lub jet, maksymalnie dla 4 osób. Atrakcja ta poważnie podnosi poziom adrenaliny, pasażerowie kładą na na brzuchu i trzymając za uchwyty z przodu starają się utrzymać :) O doznaniach ze Sting Ray będziesz opowiadał swoim znajomym przez kilka kolejnych miesięcy.

The Seabreacher - dostępny jest tylko w pięciu lokalizacjach na świecie. Czy wyobrażałeś sobie kiedykolwiek, że możesz nurkować pod wodą w brzuchu rekina? Dodatkowo latać w tym brzuchu z prędkością 45km/h nad wodą? To jest możliwe - pojazdem wyskakujesz spod wody na wysokość 5 m w tym czasie pojazd zdąży wyschnąć, jeszcze kilka akrobatycznych ruchów i kontynuacja przygody...Wszystko jest całkowicie bezpieczne pod okiem wyszkolonego pilota. Seabreacher nadaje się dla wszystkich, małych i dużych, nieśmiałych i odważnych - jest całkowicie bezpieczny, niezatapialny i nigdy nie pozostanie wywrócony do góry nogami. Pilot dostosuje wariacje pojazdem według Twojego życzenia.   Niedozwolony dla dzieci poniżej 6 lat, osób wyższych niż 193 cm i cięższych powyżej 115 kg.

Sporty wodne na Twojej plaży od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 - 18:00

   Przedział cenowy - od 20 do 80 leva od osoby. W przypadku wyboru kilku sportów jest możliwość skorzystania ze specjalnych pakietów zniżkowych!

   Pakiet dla 1 osoby 140 leva. Pakiet dla dwóch osób 199 leva.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej http://jetski.bg/ 

Booking.com