Transfer z i na lotnisko Burgas

   Grono ludzi przyjeżdżających do Bułgarii wybiera różne pakiety od touroperatora/biura podróży, które zawierają: lot, transfer z/do lotniska/hotelu, często wyżywienie też dodane jest do oferty w różnej postaci (BB, HB, all inclusive). Wtedy zazwyczaj dostajemy to, za co zapłaciliśmy :) Często zdarza się jednak tak, że nie jesteśmy zadowoleni z usług, które otrzymaliśmy i... pojawiają się myśli typu - jak wyglądałyby wakacje, które mógłbym sam sobie zorganizować? I do takich odważnych ludzi często należy wybrzeże Bułgarii - zarezerwujesz apartament po kosztach od właściciela albo na tzw. Booking'u, wykupujesz tani bilet czarterowy w super cenie, przykładowo na lotnisko do Burgas i... lecisz. A jedzenie? Idziesz do restauracji, gdzie można zjeść 3-daniowy obiad w świetniej cenie lub przygotowujesz własne posiłki w apartamencie, posiadającym aneks kuchenny.

   Jedyne wówczas co Ci pozostaje to organizacja tansportu z lotniska do hotelu/kompleksu. W tym przypadku masz dwie możliwości: 

1. Wsiąść do autobusu, który zostawi Cię na najbliższym przystanku Twojego hotelu/kompleksu (przystanki na mapie możesz zobaczyć tutaj) albo na dworcu autobusowym i stamtąd możesz złapać taksówkę do hotelu. Taka przyjemność dla rodziny 4 osobowej kosztuje około 20 euro (4x6 lv=24 lv za bilety + ok. 15 lv za taxi = 39 lv); 

2. Możesz również złapać taksówkę od razu na lotnisku. To może być lepsze rozwiązanie, jeżeli nie chcesz tracić czasu. Tylko pamiętaj, że ta opcja powinna być zrobiona mądrze, czyli musisz zamówić sobie transfer z góry. Ważny też jest fakt, że jeśli nie zamówisz sobie taksówki, a weźmiesz taką przypadkową, która znajduje się na lotnisku zapłacisz aż 60 euro za transport do Słonecznego Brzegu.

Jak to zrobić, żeby Twój prywatny i pewny transport kosztował jedynie 30 euro? - Wejdź w zakładkę TRANSFERY i wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić zamówienie. Proste, co? 

30 euro to jest cena za taksówkę dla max. 4 osób. Jeżeli jedziesz z większą grupą, napisz nam o tym, a my wyślemy Ci większą taksówkę lub busa w lepszej cenie.

Oprócz taksówki na tej stronie możesz znaleźć ciekawe WYCIECZKI FAKULTATYWNE, albo dużo, dużo innych niezbędnych INFORMACJI dotyczących Twojego pobytu w Słonecznym Brzegu, Święty Włas i okolicy.

 

Słowa klucz: Bułgaria Słoneczny Brzeg Lotnisko, Lotnisko Bułgaria Słoneczny Brzeg, Słoneczny Brzeg Samolotem, Słoneczny Brzeg Lotnisko, Transfer Lotnisko Burgas Słoneczny Brzeg, Bułgaria Święty Włas Lotnisko, Lotnisko Bułgaria Święty Włas, Święty Włas Samolotem, Święty Włas Lotnisko, Transfer Lotnisko Burgas;

ZAMÓW TRANSFER

Wystarczy wypełnić formularz poniżej,

a my Ci wyślemy potwierdzenie transferu.

TRASA CENA 1-4 osób*
lotnisko burgas słoneczny Brzeg 60 leva (100 leva w 2 strony)
lotnisko burgas nesebar 60 leva (100 leva w 2 strony)
lotnisko burgas święty włas 65 leva (110 leva w 2 strony)
lotnisko burgas elenite 70 leva (130 leva w 2 strony)
lotnisko burgas ravda 60 leva (100 leva w 2 strony)
lotnisko burgas pomorie 60 leva (100 leva w 2 strony)
lotnisko warna Słoneczny Brzeg 160 leva (300 leva w 2 strony)
lotnisko warna nesebar 160 leva (300 leva w 2 strony)
lotnisko warna Święty Włas 160 leva (300 leva w 2 strony)
lotnisko warna elenite 160 leva (300 leva w 2 strony)
lotnisko warna ravda 160 leva (300 leva w 2 strony)
lotnisko warna pomorie 160 leva (300 leva w 2 strony)

*PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI PASAŻERÓW MAMY JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNE CENY

SKĄD *

DOKĄD *

Wpisz nazwę kompleksu / hotelu *

Wybierz datę i godzinę przylotu *

Ilość osób *

Krzesełko dla dziecka

Walizki

Dane kontaktowe

Komentarz

Booking.com