Wycieczki fakultatywne ze Słonecznego Brzegu i okolicy

   Zapraszamy do zrobienia online rezerwacji na wycieczkę fakultatywną ze Słonecznego Brzegu i okolicy do wybranego przez Ciebie miejsca.

   Już jest lato i wiesz, że pojedziesz do Bułgarii. Dlaczego nie zrobić sobie rezerwacji na wycieczkę fakulatatywną jeszcze teraz?

   Żeby zarezerwować wycieczkę należy jedynie napisać do nas na adres e-mail info@wczasywbulgarii.eu na jaką wycieczkę chcesz jechać i ile osób jedzie z Tobą, albo po prostu wypełnij formularz rezerwacyjny, znajdujący się obok każdej wycieczki.

   Wszystko wygląda dobrze, tylko jeszcze nie wiesz dokąd pojechać? Zobacz jakie są aktualne wycieczki w zakładce "Wycieczki" powyżej, albo zobacz kilka wybranych przez nas promocji, poniżej.

1. Wieczór bułgarski - wycieczka / biesiada pozwalająca poznać Bułgarię od strony kulturowej - jedzenia, picia i zabawy. Główną atrakcją tutaj jest taniec na rozżarzonych węglach! Slowo klucz - wino w nieograniczonych ilościach :) Polecane dla każdego!

2. Jeep Safari - unikalna przygoda na terenach górskich! Akcja, adrenalina i zabawa to najczęściej spotykane słowa, opisujące tę wycieczkę! Jeżeli chcesz spędzić aktywnie urlop - polecam! Polecane dla wielbicieli adrenaliny!

3. Sozopol - Ropotamo - historia; przepiękne widoki w rezerwacie przyrodniczym Ropotamo, zwiedzanie cerkwi, w której można zobaczyć szczątki Świętego Jana Chrzciciela. Spokojna wycieczka polecana dla ludzi, lubiących historię i przyrodę!

4. Warna - Delfinarium - jedyne delfinarium na Bałkanach ! Prześwietne show delfinow. Jedna z najlepszych opcji, polecana dla rodzin z dziećmi!

5. Stambuł (Istambuł) - byłe centrum cywilizacji ! Bardzo dużo historii ukrytej w przepięknej starożytnej architekturze w orientalnym stylu. Polecane dla każdego!

6. Nesebar z degustacją wina - jedna z najlepszych wycieczek! Główny cel - winiarnia i oczywiście degustacja. Po drodze zwiedzanie największych i najciekawszych zabytków. W tym czasie możesz zakupić wyjątkowe pamiątki z Bułgarii. Polecane dla pełnoletnich!

7. Wycieczki morskie - wędkowanie, rejsy jachtem, imprezy i animacje dla dzieciaków, a także romantyczny rejs przy zachodzie słońcaPolecane dla każdego!

Zarezerwuj swoje miejsce na wycieczkę fakultatywną jeszcze teraz.

Oprócz wycieczek fakultatywnych możesz przeczytać różne ciekawe artykuły, a także zamówić transfer z/do lotniska lub wypożyczyć auto na miejscu w Bułgarii.

Booking.com