Trzy hotele w kurorcie „Słoneczny Brzeg” są już otwarte i przyjmują bułgarskich turystow

Trzy hotele w kurorcie „Słoneczny Brzeg” są już otwarte i przyjmują bułgarskich turystów. Oczekuje się, że jeśli sytuacja w kraju będzie nadal pod kontrolą i zostaną zachowane wszystkie środki bezpieczeństwa, większość hoteli w kurorcie turystycznym zostanie otwarta do 19 czerwca. Tak stwierdził dyrektor wykonawczy Zlatko Dimitrov. Powiedział, że w „Słonecznym Brzegu” prowadzone są działania mające na celu naprawę i modernizację infrastruktury.

Dzisiaj Dimitrov i przedstawiciele Związku Właścicieli Hoteli w „Słonecznym Brzegu” odbyli robocze spotkanie w celu omówienia możliwości i wyzwań nowego sezonu turystycznego.

Elena Iwanowa ze Związku Właścicieli w „Słonecznym Brzegu” powiedziała, że ​​hotelarze postarają się pokazać turystom krajowym prawdziwe oblicze kompleksu turystycznego. W kompleksie zawsze byli Bułgarzy i jestem pewien, że będą nas wspierać również w tym roku, dodała Ivanova.

Przewodniczący Związku Właścicieli Hoteli w Słonecznym Brzegu, Plamen Kopchev, poinformował, że coraz więcej właścicieli hoteli rozpoczyna prace przygotowawcze i naprawcze, a do 19 czerwca będzie już wystarczająco dużo pracujących hoteli, aby zapewnić zakwaterowanie w kurorcie.

Booking.com