Extreme Jeep Safari

Dni, w których się odbywa:
codziennie
Godzina / miejsce odjazdu (zbiórki):
09:00
Cena dla dorosłego:
89 leva
Cena dla dziecka 2-11.99 lat:
53 leva
Dziecko do 1.99 lat:
bezpłatnie (niepolecane)

   Jeep Safari to wycieczka na której poczujesz prawdziwą adrenalinę! To wycieczka dla tych co przyjechali do Bułgarii, żeby spędzić swój czas nie tylko odpoczywając na plaży. Jeep Safari to idealna możliwość aby spędzić czas aktywnie, poznać historię i bułgarskie tradycje. 

   O 9:00 rano zabierają Cię z pod hotelu aby zawieźć na niesamowitą przygodę!

   Najpierw pojedziesz do zbiornika wodnego gdzie pokażesz swoje umiejętności w łowieniu ryb. Tymczasem obok jest organizowany konkurs dla najlepszego strzelca z wiatrówką oraz pistoletem wiatrowym.

   Po drodze jeepy prawie cały czas jeżdżą drogami gruntownymi i dzięki temu przed turystami odkrywają się przepiękne widoki z bułgarskiej przyrody. Wjeżdżanie i zjeżdżanie po wzgórzach - nie jeden raz - podniesie Ci serce do gardła. Oprócz tego na wycieczce poznasz z bliska bułgarski styl życia z niedawnych lat, odwiedzisz stary dom gdzie możesz się przebrać za starożytnego Bułgara, albo Bułgarkę. Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie masz możliwość spróbowania typowego bułgarskiego pieczywa na słono - banica. Pojedziesz też do gorzelni rakiji, żeby zobaczyć cały proces pędzenia bułgarskiego trunku. W programie włączone jest także szukanie skarbu, przejażdżka do wodospadu gdzie możesz się wykąpać, bardzo smaczny obiad w restauracji w starym stylu, przy której dzieci mogą pojeździć na ośle.

   Kliknij na ten link, aby zobaczyć jakie są bieżące promocje na wycieczki fakultatywne.

Polecam Ci tą wycieczkę z całego serca!

Zadzwoń, aby się dowiedzieć na kiedy są wolne miejsca i pojedź! +359 899 45 42 43

Czsami tylko jest spokojnie :)
Jest i kamerzysta
Wszyscy się cieszą
Lepiej wziąć koszulkę na zmianie ;P

ZAPISY NA WYCIECZKĘ

Dorośli *

Dzieci *

Zwiedzanie europejskiej części miasta autokarem, zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, przejazd przez Most Bosforski do azjatyckiej części miasta, pauza na zdjęcia.

zobacz więcej...

Degustacja najlepszych BUŁGARSKICH WIN połączona ze spacerem po Starym Nesebarze - ukrytym klejnocie Europy!

zobacz więcej...

Jeep Safari to wycieczka na którą poczujesz prawdziwą adrenalinę! To jest wycieczka dla tych co przyjechali do Bułgarii, żeby spędzić swoj czas bardzo aktywnie!

zobacz więcej...
Booking.com